نمونه کار عروس هرمینه-قسمت اول

نکاتی راجع به آرایش صورت گرد
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
عروس سرا در کرج
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

نمونه کار عروس هرمینه-قسمت اول

در چند قسمت قصد داریم برخی از نمونه کارهای اخیر سالن زیبایی هرمینه در بخش آرایش عروس را منتشر کنیم ؛ تمامی نمونه های کارهای عروس هرمینه برای میکاپ آرتیست و مدیر مجموعه خانم شهلا رضایی می باشد. اما قبل از مشاهده نمونه کارها می توانید توصیه های اولیه پیش از عروس را هم مطالعه کنید.

پوست شما اساسی ترین بخش در آرایش صورتتان می باشد پس باید برای شادابی و نشاط پوست خود از هفته ها و حتی ماه ها قبل از عروسی مراقبت های لازم را انجام دهید. حتماً آب و نوشیدنی های سالم زیاد بنوشید و تا حد ممکن در معرض نور خورشید و مخصوصاً نور مستقیم قرار نگیرید .

زمانی که روز عروسی فرا می رسد معمولا بزرگترین دغدغه برای عروس چگونگی آرایش موها  متناسب با فرم صورتش می باشد و باید اعتراف کرد که در نهایت مدل مو , شینیون , آرایش , میکاپ و در نهایت یکپارچگی و زیبایی عروس بحث اصلی میان مهمانان مجلس عروسی می باشد. احتمالا تا به حال مطالب زیادی در مورد آرایش عروس خوانده اید که توسط میکاپ آرتیست ها نوشته شده است  یا نمونه کار عروس سالن های مخطلف را دیدید.

اگر شما قبلا مرطوب کننده های پوست و  لب را استفاده نمی کردید الان زمان آن است که خود را برای روز عروسی آماده کنید و مراقبت از پوست و لب هایتان را شروع کنید. مرطوب کننده های پوست باعث می شود شما پوست با نشاط تری داشته باشید و مرطوب کننده های لب مفیدند زیرا باعث می شوند رنگ رژ لب به صورت یکنواخت و بادوام تری نسبت به لب های خشک روی لب های شما قرار گیرند.

آرایش عروس باید به نحوی باشد که چهره حالت طبیعی خود را حفظ کند و باعث شود شما مانند یک پرنسس در مجلس بدرخشید.

 

نمونه کارهای عروس سالن عروس و زیبایی هرمینه – بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *